KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5921350
nr 592 1350
Pastell
Signerad Jacobsen -1907, Solna, 46x58
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:31:18
3/8 11:29:28
3/8 11:31:13